Nacházíte se zde: Úvod > Vzkazy, komentáře

Vzkazy, komentáře

Přidat dotaz či komentář

strana 1 | 2 | 3

Ladislav Kocůrek (26.05.2017)

Videozáznam besídky třídy motýlků naleznete zde https://youtu.be/W4ixUJ4v92s

Ředitelka MŠ (09.03.2017)

Vážení rodiče a děti, díky vašim originálním nápadům, fantazii a šikovnosti máme v naší "Mateřské školce na trávníčku" krásné jaro. I když je venku ještě zima, u nás ve školce je díky vašim nápadům už rozkvetlá louka. Barevné květiny, které jste všichni vyrobili k výstavě "Trávnická kytička", září ve školce všude, kam se podíváte. Dnes jsme společně tuto jarní výstavu vašich výrobků otevřeli vernisáží. Velmi vám všem děkujeme.

Školička "Na trávníčku" (09.10.2016)

Milý Mariánku, i já, školička, na tebe vzpomínám moc ráda. Už opravdu hodně dětem jsem za své existence nabídla svou teplou náruč, klid a bezpečí, když tu prožívaly čas a chvíle jejich neopakovatelného dětství...A věřím, že i ve tvém dětství jsem zanechala příjemný otisk a vzpomínku. Měj se moc hezky a přijď se za mnou někdy podívat. Školička

Kateřina Macíček (30.08.2016)

Milá školičko,
konec prázdnin je tady a s ním i čas se definitivně rozloučit..
Chci Ti poděkovat za všechen čas, po který jsme patřili k sobě.. Všem, kteří se podílí na Tvém chodu za jejich empatii, lásku, obětavost, podporu, pochopení, pomoc, trpělivost..
Díky Tobě jsem se toho spoustu naučil a rozšířil si své obzory i dovednosti a mohu se tak posunout dál..
Přeji Ti spoustu spokojených a šťastných dětí a všem Tvým dospělákům neutuchající nadšení a radost z jejich smysluplné práce :-)
Mariánek s rodinou

Ředitelka MŠ (01.10.2015)

Vážení rodiče, upřímně vám všem jménem naší "Školky na trávníčku" a jménem našeho kolektivu děkuji za krásné výrobky, které jste s dětmi doma vytvořili. Téma výstavy "Podzimní list" jsme dnes společně otevřeli malou vernisáží a prostory naší mateřské školy září krásnými podzimními barvami z vašich listů. Děkuji vám za vaši nápaditost a tvořivost. Mgr. Renata Sýsová

Odpověď (15.03.2015)

Dobrý den, formulář "Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání" bude zveřejněn na našich stránkách www.natravnicku.cz od 1.4.2015.
Mgr. Renata Sýsová, ředitelka MŠ

Michaela (12.03.2015)

Dobrý den, nemůžu najít link ke stažení formuláře k zápisu 2015/2016... Děkuji.

Mgr. Renata Sýsová, ředitelka mateřské školy (30.11.2014)

Vážení rodiče, dne 28.11.2014 byla v MŠ vernisáží otevřena výstava s názvem "Andělské tvoření dětí a rodičů". Děkuji vám všem za velmi hezké a originální výrobky andělů, kterými se doslova "pyšní" prostory v MŠ. Upřímně oceňujeme vaši nápaditost a fantazii. Přeji vám všem pohodový čas adventní.

Mgr. Renata Sýsová, ředitelka MŠ (30.11.2014)

Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218 zahajuje provoz od 6,00. V současné době je kapacita této mateřské školy plně obsazena. Není tedy možné přijímat děti do MŠ, a to ani z důvodu stěhování.

Lucie Novosadová (19.11.2014)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v kolik hodin se otvírá školka? A jesti jde k vám přeřadit dítě z jiné školky i v průběhu roku z důvodu stěhování? Předem děkuji za informace.
Novosadová


| | Nahoru  ↑